Venster Alüminyum

Sineklik Sistemleri

Sineklik sistemleri son günlerin müşteri odaklı ve kişileri koruma amaçlı oluşturulmuş, en önemli yapı malzemelerinden biridir. Sineklik çevreci ve faydalı olması ile beraber yeni yapılsın veya eski olsun tüm evlerde kullanılır hale geldi. Özellikle yeni yapıların hemen hepsinde sineklik sistemleri aranan bir nitelik oldu. Özellikle ailelerin yaşadığı çocuklu yapılarda, çocukların korunması içinsineklik sistemleri olması oldukça önem kazandı.

  • Plise (Akordeon) Sineklik Sistemi
  • Sürme Sineklik Sistemi
  • Menteşeli Sineklik Sistemi
  • İçi Açılır Menteşeli Sineklik Sistemi

Plise sineklik olarak adlandırılan sineklik sistemi türü, son zamanların en çok kullanılan sineklik modellerinden biridir.  Pileleri olan tülü ile meşhur bu sineklik kolay kullanımı ile ön plana çıkar. Pliseleri sayesinde kolay bir şekilde katlanarak birbirine geçen bu sineklik türü görünüş olarak da şık ve pratiktir.

Sürme Sineklik akılcı çözümler sunan bir sineklik sistemidir. Sürme sineklik camın dört tarafını kaplayacak şekilde kullanılır. Bu sineklik ile camın kayması, kapının yerinden çıkması, cam veya kapının raylar üzerinde hareket etmesi engellenir.

Menteşeli Sineklik sistemi uzun zamanlardır kullanılan, en yaygın olarak tercih edilen sinekliktir. Bu sineklik sistemi uygun fiyat aralığı, kullanışlı yapısı ve basit kullanımı ile tercih edilir. Menteşeli olarak adlandırılmasının sebebi dışarıdan bakıldığı zaman menteşeli bir kapıyı andırmasıdır.

Please follow and like us:
Pin Share
Follow by Email
X (Twitter)
Visit Us
Instagram